הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

העמותה לתסמונת רט: ועדת הסל חרגה מסמכות
09.03.14

ועדת סל התרופות סירבה לשקול טכנולוגיה חדשה להקלת סבלם של הלוקים בתסמונת רט, שלא יכולים לדבר ולזוז. עתירה לבג"ץ מבקשת לחייב אותה לדון בנושא.

 

בסיפור הזה אין טובים ורעים. יש בו חולים וסבל אמיתיים המתמודדים על שמיכה תקציבית קצרה שאת מידותיה קובעת ועדת סל התרופות. בג"ץ דן בשבוע שעבר בעתירת העמותה לתסמונת רט נגד משרד הבריאות והוועדה שהחליטה לא לתעדף כלל טכנולוגיה רפואית חדשה להקלת סבלם של נפגעי התסמונת ולהעביר לטיפול ועדה בינמשרדית אחרת

 

 

לידיעה מאתר כלכליסט >>

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007