הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע משיקה בבלעדיות תרופה של 750 מיליון דולר
09.03.14


בשבוע שעבר טבע השיקה בבלעדיות גרסה גנרית נוספת לתרופה של 820 מיליון דולר. ממשל אובמה מנסה לצמצם את הבלעדיות של תרופות ביולוגיות מ-12 שנים ל-7 שנים


 חברת טבע עשויה לרשום רבעון טוב נוסף בשוק הגנרי האמריקאי, לאחר שביום שישי האחרון החלה לשווק את הגרסה הגנרית לתרופה Xeloda, שמיועדת לטיפול בחולי סרטן השד ובחולי סרטן המעי הגס בשלב הגרורתי.

 

המכירות בארה"ב של התרופה, שפותחה בידי חברת ג'ננטק מקבוצת רוש השווייצית, הסתכמו ב–754 מיליון דולר ב–12 החודשים שהסתיימו בדצמבר 2013, לפי נתוני סוכנות המחקר הרפואי IMS. המכירות בארה"ב לא צמחו ב–2013, וברבעון הרביעי של 2013 חלה נסיגה של 8% במכירותיה של התרופה.

 
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007