הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 04.03.14

 

מהכנסת - ועדת הבריאות של הכנסת אישרה תקנות המאפשרות לרוקחים לתת מרשמים לתרופות
ועדת הבריאות של הכנסת בראשות ח"כ חיים כץ (הליכוד ביתנו) אישרה היום חלק מתקנות שהגיש משרד הבריאות. החלק שאושר וייכנס לתוקף בעוד כחצי שנה, מאפשר לרוקח מורשה, בעל ניסיון של חמש שנים ומעלה שיעבור הכשרה מיוחדת, לספק למטופל מרשמי המשך לתרופות כרוניות שרשם לו רופא.
אישור מרשם רוקח ע"י ועדת הבריאות של הכנסת
אגף הרוקחות שמח לבשר לרוקחים כי ועדת הבריאות של הכנסת אישרה אתמול תקנות המאפשרות לרוקחים לתת מרשמי המשך.
ה- ACOG מפרסם קווים מנחים להפחתת שיעור הניתוחים הקיסריים
על מנת להפחית את שיעור הניתוחים הקיסריים המבוצעים בלידה ראשונה, יש לעודד את הנשים לעבור לידה ממושכת יותר, כך עולה מהקווים המנחים שפרסמו ה-American College of Obstetricians and Gynecologists וה- Society for Maternal-Fetal Medicine.
טיפות אוזניים יעילות יותר מאנטיביוטיקה פומית לטיפול ב- Tympanostomy-Tube Otorrhea
טיפות אוזניים המכילות אנטיביוטיקה ו- hydrocortisone יעילות יותר מאנטיביוטיקה פומית לטיפול ב- otorrhea לא מורכבת בילדים עם tympanostomy tubes, כך מצא מחקר שפורסם ב- New England Journal of Medicine.
TheMarker: היעד של פריגו: הכפלת המכירות 
מחוץ לארה"ב בשלוש השנים הקרובות
פריגו החלה לשווק מוצרים באמצעות אמזון ובתוך שישה חודשים הגיעה לנתח שוק מוביל בתרופות משככות כאבים
מגמות בשיעור ההיארעות של סרטן בלוטת התריס בארה"ב, ממה נובעת העלייה בשיעור האבחנה?
העלייה החדה בשיעור ההיארעות של סרטן בלוטת התריס הנצפית בעשורים האחרונים אינה מייצגת "אפידמיה של מחלה אלא אפידמיה של אבחנה" כך סיכמו החוקרים בכתב העת JAMA Otolaryngology — Head & Neck Surgery.
ה- FDA מאשר את התרופה Northera למניעת התעלפויות
אמריקאים הסובלים מ- neurogenic orthostatic hypotension (NOH) יוכלו מעתה לקבל טיפול בתרופה Northera (droxidopa) לאחר שזו קיבלה את אישורו של ה- FDA.
בדיקת רוק מסוגלת לזהות בני נוער המצויים בסיכון גבוה לסבול מדיכאון
בדיקת הורמון הדחק – cortisol נוסף על הימצאות סימפטומים דיכאוניים, עשויה לסייע לרופאים לזהות בני נוער המצויים בסיכון גבוה לסבול מדיכאון קליני, כך על פי חוקרים מבריטניה.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007