הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 20.02.14

 

מגוון הזדמנויות מפוספסות לאבחנה מוקדמת יתר של COPD
בדיקת הרשומות הקליניות של כ- 40,000 חולים ב- chronic obstructive pulmonary disease מראה מגוון הזדמנויות מפוספסות לאבחנה (וטיפול) מוקדמים יותר
ה- FDA מאשר את התרופה Imbruvica לטיפול ב- chronic lymphocytic leukemia
ה- FDA העניק אישור מואץ לתרופה ibrutinib (המשווקת כ- Imbruvica) לטיפול בחולים עם chronic lymphocytic leukemia ,CLL אשר קיבלו טיפול קודם אחד לפחות
יועצים ל- FDA: מטה-אנליזה אינה מוכיחה כי Naproxen מגביר במידה פחותה את הסיכון הקרדיווסקולארי
מטה-אנליזה שנערכה מציעה כי המידע המעיד כי naproxen מגביר במידה פחותה את הסיכון הקרדיווסקולארי בהשוואה ל- nonsteroidal anti-inflammatory drugs אחרות, אינו מהימן
השוואה בין Pregabalin ו- Pramipexole לטיפול ב- Restless Legs Syndrome
Pregabalin – המשווקת כ- Lyrica לטיפול בכאבים ובאפילפסיה- מסייעת להקל על restless legs syndrome RLS, ללא סיכון מוגבר להגברת הסימפטומים, כך עולה ממחקר שמומן על ידי התעשייה ופורסם ב- New England Journal of Medicine.
שימוש ממושך באופיואידים אינו נפוץ לאחר ניתוחים גדולים בקרב מבוגרים
רק אחד מתוך כל 30 מבוגרים העוברים ניתוח אלקטיבי גדול ממשיכים ליטול אופיואידים למשך יותר מ- 90 ימים לאחר הניתוח, כך מצא מחקר שפורסם ב- BMJ.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007