הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 18.02.14

 

נגיף ה- Chikungunya הופך נפוץ יותר ויותר בחצי הכדור המערבי
נגיף ה- Chikungunya הדביק כ- 3,700 אנשים באיים הקריביים המזרחיים מאז הופיע בצד הצרפתי של סנט מארטן בדצמבר 2010. זו הפעם הראשונה שהנגיף מופיע בחצי הכדור המערבי.
הסיכון לסרטן בעקבות טיפול ב- Uterine Morcellation
הסיכון הפוטנציאלי להפצת מחלת הסרטן הקשור ב- uterine morcellation נבחן שוב במסגרתם של שני מאמרים שפורסמו בכתב העת JAMA.
בדיקת ממוגרפיה שנתית קשורה באבחנות יתר, ולא מונעת תמותה
בדיקות סקר ממוגרפיות שנתיות בנשים מתחת לגיל 60 אינן מונעות תמותה מסרטן השד ומביאות לעלייה של יותר מ- 20% בשיעור אבחנות היתר, כך על פי מעקב שנערך ל- Canadian National Breast Screening Study.
השוואת היעילות של שילוב סטטין ותרופה נוספת להורדת רמת השומנים עם מונותרפיה של סטטין במינון גבוה
טיפול משולב בסטטין במינון נמוך ותכשיר לעיכוב ספיגת הכולסטרול במעי (bile acid sequestrant) או ezetimibe מפחית את רמות ה- LDL cholesterol באופן יעיל יותר ממונותרפיה של סטטין במינון גבוה, אך היתרונות הקליניים לטווח הארוך עדיין אינם ברורים.
עדכון מספר 7 לנוהל מספר 9 בדיקת אצווה ראשונה
עדכון מספר 7 לנוהל מספר 9 בדיקת אצווה ראשונה
נוהל חדש -118 הודעה על שינוי אריזה ותיווי
נוהל חדש -118 הודעה על שינוי אריזה ותיווי
TheMarker: טבע רוצה את המודל השוויצי: מקדמת את הפחתת המס על קניין רוחני
קבלת ההצעה עשויה לתמרץ חברות לרשום את הקניין הרוחני בישראל במקום במקלטי מס כמו שווייץ ואירלנד, ולאפשר לאוצר לגבות עליו מס של 6% ■ טבע מעוניינת בהפחתת שיעור המס שתשלם בשנים הקרובות ל-6%
החיסון נגד HPV למניעת Genital Wart: שתי מנות כמעט טובות כשלוש מנות
למניעת (condylomata (genital warts, שתי מנות של ה- quadrivalent human papillomavirus vaccine יעילות כמעט כשלוש מנות, כך מצא מחקר חדש שפורסם ב- JAMA
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007