הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 16.02.14

 

בדיקות צואה אימונו-כימיות מדויקות מאוד מבחינה דיאגנוסטית
מטה-אנליזה שעסקה בבדיקות סקר אימונו-כימיות של הצואה לאיתור סרטן המעי הגס מצאה כי הבדיקות רגישות במידה בינונית, אך בעלות סגוליות גבוהה ביותר. הניתוח פורסם ב- Annals of Internal Medicine
ה- FDA מאשר את המערכת הראשונה לניטור המשכי של רמות הגלוקוז המיועדת לילדים מגיל שנתיים
ה- Dexcom G4 Platinum Continuous Monitoring System, שאושרה בעבר לשימושם של מבוגרים החולים בסוכרת, אושרה גם לשימושם של ילדים חולי סוכרת בגילאים 2-17 שנים, כך הודע לאחרונה ה- FDA
ה- ASCO ממליצה על בדיקת היסטוריית הסרטן המשפחתית
יש לבדוק את היסטוריית הסרטן המשפחתית של כל חולה סרטן עוד במהלך הביקור הראשון, הדבר יסייע בבחירת הטיפול, יבהיר האם יש צורך בהפניה לבדיקות גנטיות, ויאפשר להעריך את הסיכון להיארעות סוגי סרטן נוספים
האפידמיולוגיה של הדבקה מאדם לאדם בנגיף (Avian Influenza A(H7N9 בסין
בשנה שחלפה מאז החל להתפשט ה- (avian influenza A(H7N9 בסין לא אובחנו בוודאות מקרי הדבקה מאדם לאדם, אף על פי שלא ניתן לשלול לחלוטין היארעות של מקרים כאלו, כך על פי מחקר שפורסם ב- New England Journal of Medicine.
מחקר מוקדם מצא כי חסימה של Angiotensin יעילה למניעת כאבים הקשורים בשלבקת חוגרת
חסימה של קולטן חדשני ל- angiotensin, ללא כל תפקיד קרדיווסקולארי ידוע, מביאה להפחתה בהיארעות של postherpetic neuralgia. כך מצא מחקר phase II קטן שנערך על ידי התעשייה ופורסם בכתב העת Lancet.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007