הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 06.02.14

 

פורסמו הנחיות חדשות בנוגע לאבחנה ולטיפול באוטיזם
ה- American Academy of Child and Adolescent Psychiatry עדכנה את הקווים המנחים שלה בנוגע לאבחנה ולטיפול בהפרעות על הספקטרום האוטיסטי בקרב ילדים.
טעויות במתן החיסון הפומי נגד Rotavirus
ה- CDC מזכיר לצוותי הרפואה כי החיסון הפומי אינו יעיל כאשר הוא ניתן בהזרקה.
טיפול בטסטוסטרון מעלה את הסיכון ל- MI, בעיקר בקרב גברים מבוגרים
הסיכון להיארעות אוטם שריר הלב גדל משמעותית בחודשים הראשונים לאחר תחילת טיפול בטסטוסטרון, בעיקר בקרב גברים מבוגרים. כך על פי מחקר חדש.
בדיקת דם תעמוד על הסיכון לפתח סוכרת מסוג 2
בדיקת דם מסוגלת לעמוד על הסיכון האינדיבידואלי ללקות בסוכרת מסוג 2 לפני שזו מתפתחת – מוקדם יותר מבעבר. כך על פי חוקרים מישראל.
וועדה מייעצת ל- FDA תומכת בטיפול אימונותרפי חדש נגד אלרגיה לאמברוזיה
וועדה מייעצת ל- FDA הביעה את תמיכתה בבטיחות וביעילות של טבליות ניסיוניות להנחה תחת הלשון המיועדות לטפל באלרגיה לאמברוזיה (Ragweed).
אימונותרפיה פומית מראה הבטחה למניעת אלרגיה לבוטנים בילדים
אימונותרפיה פומית הניתנת לילדים עם אלרגיה לבוטנים מראה יעילות רבה, כך מצא מחקר phase II שפורסם בכתב העת Lancet.
אינטראקציה בין רמות גבוהות של estradiol בפלסמה וסוכרת משפיעה על הסיכון לדמנציה
רמות גבוהות של estradiol אנדוגני קשורות בסיכון מוגבר לדמנציה בקרב נשים בגיל העמידה (postmenopausal women), בעיקר בקרב הללו החולות בסוכרת. כך מצא מחקר שפורסם בכתב העתNeurology
מעט ידוע על היכולת לטפל בהתמכרות לקפאין
קפאין הוא ה"סם" הנפוץ ביותר, אך רק מעט ידוע על היכולת לסייע לאנשים התלויים בו, או שאינם יכולים לוותר עליו. כך על פי חוקרים מארה"ב.
הבטיחות של ניתוח לכריתת שקדים במבוגרים
ניתוח לכריתת שקדים במבוגרים מלווה בסיכון נמוך לתחלואה ולתמותה, כך על פי מחקר שפורסם ב- JAMA Otolaryngology–Head & Neck Surgery.
תאי גזע המופקים מזקיקי שיער לטיפול בהתקרחות?
חוקרים מארה"ב פרסמו כי השתמשו בתאי גזע אפיתליאלים על מנת להפיק תאי עור וזקיקי שיער אנושיים וכי התגלית יכולה לסייע לאנשים הסובלים מהתקרחות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007