הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 03.02.14

 

רוב תוספי הויטמינים המיועדים לילדים מכילים מינונים גבוהים מהמומלץ
מרבית התוספים הניתנים לילדים מכילים מינונים גבוהים מהמינונים היומיים המומלצים לילדים, כך עולה מניתוח של תוויות התוספים אשר פורסם בכתב העת JAMA Pediatrics.
טיפול הורמונאלי הניתן לנשים בגיל העמידה קשור בהיארעות דלקת חריפה של הלבלב
נשים בגיל העמידה (postmenopausal women) הנוטלות טיפול הורמונאלי סיסטמי עומדות בפני סיכון מוגבר להיארעות acute pancreatitis, כך מצא מחקר פרוספקטיבי שפורסם ב- Canadian Medical Association Journal
עלייה ברמות קוטלי חרקים בסרום קשורה במחלת האלצהיימר
תוצרי לוואי של קוטל החרקים שכבר אינו מיועד לשימוש -(dichlorodiphenyltrichloroethane (DDT קשורים עם עלייה בסיכון למחלת האלצהיימר, כך מצא מחקר קטן שפורסם ב- JAMA Neurology.
בדיקות סקר להמצאות מפרצת עורקים בטנית: קווים מנחים מאת ה- USPSTF
ה- U.S. Preventive Services Task Force מפרסם כעת כי הראיות הקיימות כיום אינן מספקות על מנת לשקול את היתרונות מול הסיכונים של בדיקות סקר להמצאות (abdominal aortic aneurysm (AAA בקרב נשים בגילאים 65-75 אשר לא עישנו מעולם.
ISMP - Medication Safety Alert לתאריך 30.01.14
ISMP - Medication Safety Alert לתאריך 30.01.14
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007