הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תמונות קשות: מה קורה בגוף אחרי שאכטה אחת
02.01.14
 
קמפיין בריטי חדש המקדם גמילה מעישון מראה עשן שחור החודר לריאות ומשם נע בגוף ומשחיר את כלי הדם בדרך אל היעד הסופי: להרעיל את תאי המוח. "אם תוכלו לראות את הנזק - תפסיקו לעשן", נאמר בסרטון.
 
עשן שחור עתיר רעלנים חודר לריאות, לדם ולמוח: אלה התמונות המזוויעות בקמפיין בריטי חדש, המראה מה מתרחש בגוף לאחר כל שאיפה מהסיגריה. את הקמפיין יצרה האגודה הבריטית לבריאות הציבור, כדי להראות כיצד הכימיקלים הרעילים שבסיגריה, ובהם ארסן וציאניד, מסתובבים ברחבי הגוף והורסים אותו. 
 
בסרטון הפרסומת שעלה באחרונה בממלכה הגדולה נראה גבר העומד בחוץ ומעשן. העשן שהוא שואף לריאות נראה חודר אל כלי הדם וזורם דרך הלב אל כלי הדם המזינים את המוח. לאט לאט משחיר צבעם של כלי הדם, כמסמלים את השפעת עשן הסיגריות עתיר הכימיקלים המסוכנים ש"מרעיל את הגוף".
 
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007