הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

1.1.14 מועצת הבריאות אישרה את המלצות הוועדה הציבורית לעדכון סל שירותי הבריאות לשנת 2014
02.01.14
מועצת הבריאות אישרה ביום 1.1.14, פה אחד את המלצות הוועדה הציבורית לעדכון סל שירותי הבריאות לשנת 2014, וקראה למשרדי הבריאות והאוצר להגדיל את הסכום שיעמוד לרשות ועדת הסל לשנים הבאות. ברשימה הסופית של הוועדה נכללות 83 תרופות וטכנולוגיות בעלות כוללת של 300 מיליון שקל.
 
במהלך הדיון במועצת הבריאות הודתה שרת הבריאות, יעל גרמן, ליו"ר ועדת הסל פרופ' יונתן הלוי ולחברי הוועדה, ואמרה כי "הוועדה קיבלה השנה החלטות אמיצות ופורצות דרך".
 
פרופ' הלוי וד"ר אסנת לוקסנבורג, ראש המינהל לטכנולוגיות רפואיות ותשתיות, הציגו בפני חברי המועצה את שיטת העבודה של ועדת סל התרופות ואת המלצותיה.
 
רשימת התרופות הסופית שאושרה במועצה תוגש ביום ראשון לאישור הממשלה.
 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007