הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מש"הב מודיע כי המוצר קרם purelan-100 משווק ללא רשיון
02.01.14

 

משרד הבריאות מודיע כי המוצר קרם purelan-100 המיוצר בגרמניה ע"י חברת ,medela משווק ללא רשיון משרד הבריאות ואינו עומד בהנחיית המשרד לגבי סימון המוצר.

 

מדניות משרד הבריאות קובעת כי יש למנוע מתינוקות להכניס לפיהם קרם פטמות בזמן שיונקים את חלב אמם.

על כן הוציא משרד הבריאות כבר בשנת 2010 הנחיה ליצרניות ויבואניות של תמרוקים על פיה נדרשים להוסיף את ההנחיה : " יש להסיר את שאריות
 
הקרם לפני ההנקה" על תווית התמרוק.
 

משרד הבריאות מודיע כי המוצר קרם purelan 100 המיוצר בגרמניה ע"י חברת medela המיועד לטיפול בפטמות לאם מניקה משווק ללא רישיון משרד הבריאות.

 

המשרד נוקט בפעולות אכיפה ופיקוח לשם מניעת שיווק המוצר.
 
מצ"ב תמונת המוצר הנ"ל.
 
 
 
 
 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007