הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור ההדבקות ה- HPV ירד ב- 65% הודות לתוכנית החיסון הלאומית שהונהגה באנגליה
02.01.14

 

 

תוכנית לאומית לחיסון באנגליה הביאה לירידה דרמטית במספר הנשים הצעירות שנדבקו באחד משני סוגי ה- HPV האחראים למרבית המקרים של סרטן צוואר הרחם, כך על פי מחקר חדש.

 

שיעור ההמצאות של זיהומים ב- HPV מסוגים 16 ו- 18 האחראים לכ- 80% ממקרי סרטן צוואר הרחם ירד בשני-שליש מאז הונהגה בשנת 2008 תוכנית החיסון הלאומית באנגליה, כך על פי מחקר שפורסם בכתב העת Vaccine.
 
מומחים הוסיפו כי הממצאים מעודדים את המחשבה כי הדבר יביא לירידה בשיעור מקרי סרטן צוואר הרחם.
 

במסגרת המחקר שנערך על ידי ה- Public Health England (PHE) נותחו דגימות שנלקחו מ- 4,178 נשים בגילאים 16-24 שעברו בדיקות סקר להמצאות Chlamydia בין השנים 2010-2012.

 

הדגימות נבדקו להמצאות HPV והממצאים הושוו עם אלו של סקר שנערך בשנת 2008 טרם החלה תוכנית החיסון.

החוקרים מצאו כי שיעור ההמצאות של HPV מסוגים 16 ו- 18 צנח מ- 19.1% לפני תוכנית החיסון ל- 6.5% לאחריה.

 
 
 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmiLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007