הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אכילת אגוזים בהיריון עשויה להגן על העובר מפני אלרגיות
02.01.14

 

 

צריכת אגוזים במהלך ההיריון יכולה להגן על העובר מפני אלרגיות, כך על פי מחקר שפורסם ב- JAMA Pediatrics.
 
החוקרים בדקו את ההמצאות של אלרגיות לאגוזי עץ ובוטנים בקרב כ- 8,200 ילדים (גילאים 10-14 שנים) שהאמהות שלהם מילאו שאלוני תזונה במהלך ההיריון.
 
ילדים לאמהות שאכלו חמש מנות ומעלה של אגוזים בשבוע, הציגו סיכון מופחת לסבול מאלרגיות (adjusted odds ratio, 0.58), בהשוואה לילדים לאמהות שאכלו פחות ממנה אחת בשבוע. הפחתה בסיכון נצפתה גם לאחר צריכה של מנה עד ארבע מנות בשבוע. 
 
בקרב אמהות עם אלרגיה לאגוזי עץ, צריכת בוטנים (או להיפך) נמצאה כקשורה עם עלייה לא מובהקת סטטיסטית בסיכון לאלרגיות בקרב הילדים.
 

כמו כן צוין כי צריכה של אגוזים ובוטנים בהיריון מהווה מקור טוב לחלבונים ולחומצה פולית ולכן מסייעת למנוע הן neural tube defects והן אלרגיה לאגוזים.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmiLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007