הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מש"הב מזהיר מפני רכישה ושימוש בתרופות אשר ניתנות ע"י מטפלים שאינם מורשים
02.01.14
 
האגף לאכיפה ופיקוח במשרד הבריאות חוקר מספר תלונות הקשורות למתן תרופות על ידי מטפלים שאינם מורשים.
מדובר בתרופות המוצגות למטופלים כ-"תכשירים טבעיים", אך בפועל מכילים חומר תרופתי פעיל אשר נטילתו עלולה לסכן את המטופל. 
 
לאחרונה, ארע מקרה בו תרופה אשר הומלצה וניתנה להוריו של ילד כ-"חומר טבעי" ו-"ויטמין", הכילה בפועל את החומר הרפואי הפעיל פיראצטם PIRACETAM, השימוש בתרופה זו גרם לאשפוז הילד בבית חולים במרכז הארץ.
 
משרד הבריאות מזכיר לציבור כי יש להתייעץ עם גורם רפואי מוסמך טרם שימוש בתכשירים רפואיים אשר ניתנו לו על ידי מטפלים שאינם רופאים, רוקחים או מי שהורשה לספק טיפול תרופתי, וזאת על מנת למנוע שימוש בלתי מבוקר בתרופות מסוכנות העלולות לפגוע בבריאות המטופל.
 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007