הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המדור ללימודי המשך של בית הספר לרוקחות, האוניברסיטה העברית בירושלים
24.11.13

 

 

בשנת הלימודים תשע"ד יציע המדור ללימודי המשך של בית הספר לרוקחות, האוניברסיטה העברית בירושלים, מגוון קורסים בנושאים שונים ולקהלים מגוונים של ציבור הרוקחים

 

בינואר 2014 יפתח קורס בנושא: "פרמקותרפיה ורוקחות קלינית גריאטרית" בהיקף של 80 שעות שיענה על הצורך ברכישת ידע על עקרונות הטיפול התרופתי בקשיש והתמחות ביעוץ הרוקחי קליני המיטבי לחולה הגריאטרי ומטפליו. צורך זה בולט במיוחד אצל רוקחי קהילה ורוקחי מוסדות גריאטריים. הקורס יוגש לגמול השתלמות ויינתן על ידי רוקחים קליניים מומחים.

 

 לפרטים >>

 

בפברואר 2014 יפתח קורס בנושא: "פרמקוויג'ילנס" בהיקף של 64 שעות בשיתוף עם המחלקה לניהול סיכונים תרופתי וניטור תופעות לוואי במשרד הבריאות. פרמקוויג'ילנס הינו תחום העוסק בזיהוי, איסוף, ניתוח ומניעה של תופעות לוואי. לאחרונה אושרו תקנות מעקב תרופתי בכנסת אשר מחייבות בעלי רישום ומוסדות רפואיים במעקב תרופתי. עיסוק בנושא דורש הכשרה לימודית בתחום.

 

לפרטים >>

 

בינואר 2014 יפתח מחזור נוסף של הקורס: "רישום ורגולציה בישראל " . קורס זה הינו הנדרש, העדכני והמעשי ביותר מסוגו וניתן על ידי אנשי מקצוע העוסקים בנושא. הקורס מאד מבוקש ומוגבל במספר הנרשמים. עקב כך מומלץ ביותר להזדרז להירשם ולהבטיח בו מקום.
 
 
בשיתוף עם החברות אי-מד וסיגניפיקסט מוצעים קורסים אינטרנטיים בנושאים: "מחלות זיהומיות-אבחון וטיפול"; "יתר לחץ דם". כל קורס מורכב מ- 6-8 שיעורים המכילים הרצאות וידאו/מולטימדיה אינטראקטיביות הזמינות ללימוד בזמנו החופשי של הלומד. ההרצאות צולמו בהשתתפותם של רופאים בעלי שם ורוקחים קליניים מומחים.
 
 
 
מצורפים דפי מידע וטפסי רישום לקורסים הנ"ל. מידע נוסף ניתן לקבל במזכירות המדור.
 
בברכת שנת לימודים פורייה,
 
פרופ' שמעונה יוסלסון-סופרסטיין
מנהלת המדור ללימודי המשך

הוסף תגובה חדשה
תגובות
05/12/13, 17:13
אאיפה
i-study
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007