הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 04.11.13

 

מחלת הלגיונרים וכיצד להתגונן מפניה
הוראות שימוש מכשירי אדים קרים
ה- FDA ממליץ להציב הגבלות הדוקות יותר על מוצרים המכילים hydrocodone
ה- FDA ממליץ כי מוצרים משולבים המכילים hydrocodone (לדוגמא, hydrocodone פלוס aspirin או acetaminophen) יסווגו מחדש כ- Schedule II (עד היום סווגו כ- Schedule III) וזאת על מנת להתמודד עם החששות בנוגע לשימוש "אפידמי" לא ראוי בתרופות הללו.
Xpert Tuberculosis Test אינה מפחיתה את תחלואת השחפת
הבדיקה שאושרה לאחרונה - Xpert MTB/RIF Assay – משפרת את יכולת האבחנה של מחלת השחפת וכפועל יוצא את הטיפול במחלה, אך בטווח הארוך אינה מפחיתה את שיעור התחלואה בשחפת
מטה-אנליזה: תומכנים בעורק הראשי קשורים בהיארעות שבץ בקרב מבוגרים
מבוגרים יפיקו תועלת רבה יותר מ- carotid endarterectomy בהשוואה לתומכן, כך מצאה מטה-אנליזה שפורסמה ב - JAMA Surgery.
יותר ויותר אנשים נפגעים משבץ מדי שנה
בעוד ששיעורי התמותה משבץ, הן איסכמי והן עקב דימום מצויים בירידה בשני העשורים האחרונים, המספר האבסולוטי של הנפגעים משבץ הינו גבוה ומוסיף לעלות
מטה-אנליזה מצאה כי ACE Inhibitors הינם היעילים ביותר בקרב חולי סוכרת
Angiotensin-converting-enzyme (ACE) inhibitors הינם תרופות הבחירה להורדת לחץ דם בקרב מבוגרים חולי סוכרת, כך על פי מטה-אנליזה שפורסמה ב- BMJ.
הוועדה לעדכון סל שירותי הבריאות לשנת 2014
ביום 29.10.13, התקיימה ישיבת העבודה הרביעית של הוועדה לעדכון סל שירותי הבריאות לשנת 2014. בישיבה דנו חברי הוועדה בתרופות המטולוגיות והמטו-אונקולוגיות לחולי סרטן.
הזמנה לכנס יבואנים בנושא טופס מקוון ליבוא תרופות וחומרים פרמצבטיים
בתאריך 1-12-2013 יושלם המעבר לטופס מקוון שבו תבוצע כלל פעילות אישור היבוא של תרופות וחומרים פרמצבטיים הדורשים אישור אגף הרוקחות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007