הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Opsumit לטיפול ב- pulmonary arterial hypertension
31.10.13

 

 

ה- FDA אישר את התרופה (macitentan (Opsumit) (dual endothelin receptor antagonist לטיפול ב- pulmonary arterial hypertension.

 

בטיחות ויעילות התרופה נבדקו במחקר קליני במסגרתו כ- 750 נבדקים חולקו אקראית לקבלת טיפול ב- macitentan או בפלסבו למשך כשנתיים. Macitentan עיכבה את התקדמות המחלה, אשר הוגדרה כירידה ביכולת לפעילות גופנית, הרעת הסימפטומים, או הצורך ביותר תרופות.

 

התרופה תשווק יחד עם הערת אזהרה כי אינה מיועדת לשימוש עבור נשים בהיריון היות והיא עשויה לסכן את העובר.

תופעות הלוואי הנפוצות של התרופה כוללות אנמיה, דלקת של הלוע העליון והאף (nasopharyngitis), כאבי גרון, ברונכיטיס, כאבי גרון, שפעת וזיהומים בדרכי השתן.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007