הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עדכון: תחלואה נשימתית חמורה הקשורה ב- MERS-CoV ברחבי העולם, 2012-1013
16.06.13

 

 

 

דיווחים על מקרי תחלואה חדשים ב- coronavirus דמוי ה- SARS, הידוע כיום כ- MERS-CoV (Middle East Respiratory Syndrome Coronavirus) מעידים כי עדיין ישנו סיכון להדבקה במחלה בחצי האי ערב.

 

כך עולה מעדכון שפורסם ב- MMWR.

 

נכון להיום, אושרה הדבקה ב- MERS-CoV ב- 55 אנשים, 31 מתוכם מתו. כל המקרים התרחשו או היו קשורים לביקור בערב הסעודית, קטר, ירדן, או איחוד האמירויות הערביות. אופי ההדבקות, אשר התרחשו לעיתים בקרב עובדי מערכת הבריאות או קרובי משפחה, מעיד על הדבקה מאדם לאדם, מציין ה- MMWR.

 

ה- CDC ציין כי יש לחשוד בהדבקה ב- MERS-CoV באנשים המפתחים תחלואה חמורה בדרכי הנשימה התחתונות בתוך 14 ימים מעת שביקרו בחצי האי ערב או בסמוך לו.

 

יש לחשוד בהדבקה בנגיף גם באנשים שבאו במגע קרוב עם מטיילים המציגים את הסימפטומים הנ"ל.

 

על מנת לשפר את האבחנה, יש לקחת תרביות ממספר אתרים (לדוגמא, הלוע העליון ודרכי הנשימה התחתונות).

 

 

 

 

 

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007