הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"אור ירוק" בארה"ב לגלולה למניעת היריון של חברת Teva
08.04.13

 

 

ה- FDA האמריקאי אישר את הגלולה Quartette של חברת Teva Pharmaceutical Industries, המוגדרת על פי החברה הישראלית "כדור הבא של אמצעי המניעה הפומיים ארוכי הטווח".

 

האור הירוק ניתן ל- Quartette ,levonorgestrel/ethinyl estradiol ו- ethinyl estradiolבטבליות, המסייעת להפחית אירועים של (breakthrough bleeding (BTB– דימומים וגינאליים המתרחשים בד"כ בתקופת אמצע המחזור בקרב נשים הנוטלות גלולות למניעת היריון.

 

האישור מתבסס על מידע ממחקר Phase III שכלל מעל ל- 3,000 נשים ומצא כי התרופה הייתה יעילה ב- 97% למניעת היריון.

 

החברה ציטטה את דבריו של פרופ' James Simon, מה- George Washington University School of Medicine אשר ציין כי BTB עשויים להתרחש יחד עם גלולות שונות למניעת היריון , בעיקר במהלך חודשי השימוש הראשונים וכי הם מהווים את אחת הסיבות העיקריות לכך שנשים רבות מפסיקות ליטול גלולות.

 

רמות ה- oestrogen שב- Quartette עולות בנקודות זמן מסוימות ובכך מספקות ארבע תקופות "קלות" במהלך השנה ולכן מפחיתות את ההיארעות של BTB ומשפרות את ההיענות לנטילת הגלולות.

 

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת  PharmlLine

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007