הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סקירה: נוגדן ל- Factor Xa inhibitors
15.02.13
 
חברת Portola Pharmaceuticals הודיעה על הסכם חדש לשיתוף פעולה עם החברות Bayer HealthCare ו- Janssen Pharmaceuticals, לעריכת מחקר phase II אשר יבחן את הפוטנציאל של חלבון רקומביננטי חדשני (PRT4445) כנוגדן אוניברסאלי למדללי דם מסוג Factor Xa inhibitor.
 
תוצאות מחקר ה- phase I, שעסק בבטיחות ובסבילות של מנת חיסון בודדת במינון גדל והולך, ושנערך בקרב 32 מתנדבים בריאים מארה"ב, הראה כי PRT4445 נסבל היטב על ידי המטופלים ובאופן כללי היה די בטוח לשימוש.
 
מחקר ה- phase II יעסוק בבטיחות וביעילות של PRT445 בקרב מתנדבים בריאים שקיבלו rivaroxaban ואשר חווים אפיזודות לא נשלטות של דימומים או הזקוקים לניתוח חירום. תוצאות המחקר צפויות להתפרסם במהלך המחצית השנייה של שנת 2013.
 
 
 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
 
 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007