הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 11.02.13

 

נוהל 6 -דיווח תופעות לוואי - גרסה אחרונה להערות
רצ"ב גירסא אחרונה לנוהל דיווח תופעות לוואי.
התרופה Lyxumia של חברת Sanofi אושרה ב- EU לטיפול בסוכרת
Sanofi ושותפתה Zealand Pharma קיבלו את הבשורות הטובות כי הרגולטורים באירופה נתנו אור ירוק לתרופה Lyxumia, המיועדת לטיפול במחלת הסוכרת.
Beta-Blockers פחות יעילים לטיפול באי ספיקת לב המופיעה יחד עם פרפור פרוזדורים
חולים הסובלים מאי ספיקת לב (heart failure) ופרפור פרוזדורים atrial fibrillation מפיקים תועלת קטנה יותר מטיפול ב- beta-blocker, בהשוואה לחולים הסובלים מ- sinus rhythm.
תוספים של חומצה אסקורבית קשורים בהיארעות של אבנים בכליות
נטילת תוספים של (vitamin C (ascorbic acid קשורה בהיווצרות של אבנים בכליות בקרב גברים, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת JAMA Internal Medicine.
האינטראקציות בין (®sodium stibogluconate (Pentostam ו- amphotericin B deoxycholate
חברת GlaxoSmithKline פרסמה הודעה רשמית (Direct Healthcare Professional Communication) המפרטת היארעות חדשה של אינטראקציות המתרחשות עם התרופה (®sodium stibogluconate (Pentostam. הפרטים אף הוספו לעלון התרופה.
(®Pegloticase (Krystexxa אושרה ב- EU לטיפול chronic tophaceous gout
ה- European Commission הודיעה כי היא מאשרת את השימוש בתרופה (®Pegloticase (Krystexxa, המיועדת לטיפול בהיארעות כרונית, חמורה ומגבילה של tophaceous gout במבוגרים אשר עשויים אף לסבול משחיקה של המפרקים ואשר טיפול במינון המקסימאלי של xanthine oxidase inhibitors לא הצליח לנרמל את רמות החומצה היורית (uric acid) בסרום שלהם, או שאינם יכולים ליטול xanthine oxidase inhibitors.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007