הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בעל עסק, האם אתה חשוף לתביעות?

בעל עסק, האם אתה חשוף לתביעות?

 

בשבועות האחרונים מתקיים קמפיין של משרד התמ"ת בנושא הגברת האכיפה של חוקי העבודה במשק  את הקמפיין מלווה גיוס נרחב של פקחים למשרד התמ"ת. אחד הנושאים המקודמים בקמפיין הוא נושא החיסכון לפנסיה של העובדים.  כידוע לך, החל משנת 2008 קיימת חובה לחסוך לפנסיה לכל שכיר במשק. ועדיין במקרים רבים במעסיקים שלא מפקידים לפנסיה לעובדים או מחוסר מודעות לנושא או מכיוון והם לא יודעים כיצד לעשות זאת.

 

שכר של 6,000 שקלים, תביעה על סך 500 אלף שקלים !

מכיוון וקרן הפנסיה כוללת ביטוח לאבדן כושר עבודה ואף למקרה מוות, במידה ולא תבצעו את ההפקדה החודשית לקרן הפנסיה, אתם חשופים לתביעות שעשויות להגיע למאות אלפי שקלים. העובד ומשפחתו יהיו רשאים לתבוע אתכם על פגיעות שיגרמו לו ואף על מקרה מוות. גם אם אלה לא יקרו במסגרת העבודה.

לדוגמא:

עובדת בת 45 שמשתכרת כ- 6000 שקלים בחודש עשויה לתבוע את מעסיקה על למעלה מ-  500,000 שקלים במקרה של אבדן כושר עבודה. גם במידה ואבדן כושר העבודה לא התרחש בעסק.

 

כיצד מתבצע התשלום החודשי?

מעסיקים אשר מעסיקים עובד אחד או יותר ואינם עובדים באמצעות סוכן ביטוח יכולים כיום להסדיר את תשלום הפנסיה של העובדים בצורה קלה ופשוטה. בדומה לפתיחת תיק בביטוח לאומי ניתן היום לשלם פנסיה לעובדים דרך האינטרנט.
מנורה מבטחים, פיתחה מערכת בשם פנסיה בקליק המאפשרת  רישום פשוט  לשירות. מנורה מבטחים אינה גובה דמי טיפול עבור השימוש במערכת.

 

איך מחשבים את התשלום החודשי?

אחוזי ההפקדה לביטוח פנסיוני במסגרת פנסיית חובה משתנים בכל שנה, בשנת 2013 אחוז ההפקדה עומד על:

5% אותם יפקיד העובד ו- 10% אותם עליך להפקיד. החישוב מתבצע משכר הבסיס של העובד כאשר אין צורך לבצע הפקדות לפנסיה עבור נסיעות או שעות נוספות.

לדוגמא: עובדת המרוויחה שכר של 6000 שקלים בחודש :

נדרש לשלם לפנסיה : 900 שקלים

חלק העובד : 300 שקלים.

חלק המעסיק : 600 שקלים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
14/01/13, 10:42
נדב
המידע של מבטחים
11/01/13, 15:49
אברהם קקונבסקי
באנאר מבטחים+כתבה
11/01/13, 15:47
יעקב
חשוב מאד
11/01/13, 15:46
יואבכהן
כתבה של מנורה
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007