הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 04.01.13

 

התרופות "Z" מסייעות לאנשים הסובלים מנדודי שינה להירדם
Nonbenzodiazepine hypnotics, התרופות המכונות תרופות "Z" (eszopiclone, zaleplon, ו- zolpidem) משפרות רק במעט את פרק הזמן הלוקח לאנשים הסובלים מנדודי שינה להירדם, כך עולה ממטה-אנליזה שפורסמה ב- BMJ.
דגנים מלאים מפחיתים את הסיכון לטרום סוכרת
אכילת דגנים מלאים מפחיתה את הסיכון ללקות באי סבילות לגלוקוז (impaired glucose tolerance) רמות לא תקינות של גלוקוז בצום (impaired fasting glucose), או שניהם.
ה- ACOG מפרסם קווים מנחים עדכניים לעלייה במשקל בהיריון
ה- American College of Obstetricians and Gynecologists תומך בהנחיות שפורסמו על ידי ה- Institute of Medicine בנוגע לעלייה במשקל במהלך ההיריון. חוות הדעת של הוועדה פורסמה בכתב העת Obstetrics & Gynecology.
ה- FDA מאשר את התרופה Varizig להקלת הסימפטומים הקשורים באבעבועות רוח
ה- FDA הודיע כי אישר את התרופה Varizig המיועדת להקלת הסימפטומים הקשורים באבעבועות רוח - chicken pox varicella zoster virus, עבור אנשים המצויים בסיכון גבוה למחלה. את התרופה יש לתת בתוך ארבעה ימים מההדבקה.
מחקר מקרה-ביקורת: היעילות של אקופונקטורה להפגת עייפות הנובעת מסרטן השד
מחקר המקרה-ביקורת הנוכחי ניסה לבדוק את היעילות של אקופונקטורה להפגת עייפות הקשורה בסרטן - cancer-related fatigue ,CRF בקרב נשים החולות בסרטן השד.
שינוי אינטנסיבי של הרגלי החיים מביא לשינוי צנוע במשקל ובמצב הסוכרת
שינוי אינטנסיבי בהרגלי החיים מביא לירידה גדולה יותר במשקל ולנסיגה של מחלה הסוכרת, בהשוואה לתוכנית המבוססת על הדרכה ותמיכה, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת JAMA.
היסטוריה משפחתית מעלה את הסיכון לסרטן שד קונטרה-לטרלי אפילו ללא המוטציה BRCA
שים עם סרטן שד והיסטוריה משפחתית של המחלה מציגות סיכון גבוה ללקות בסרטן גם בשד השני - (contralateral breast cancer (CBC, אפילו אם הן אינן נשאיות למוטציות ב- BRCA1 ו- BRCA2, כך מעיד מחקר חדש.
אנשים עם שתלים אורטופדיים במפרקים לא צריכים ליטול אנטיביוטיקה לפני טיפולי שיניים
ה- American Academy of Orthopaedic Surgeons וה- American Dental Association פרסמו יחדיו קווים מנחים לבריאות דנטאלית עבור אנשים עם שתלים אורטופדיים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007