הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אין לרשום Pradaxa למטופלים עם שסתום לב מלאכותי
31.12.12

 

אין לרשום (Dabigatran (Pradaxa למניעה של קרישי דם או שבץ, למטופלים עם שסתום לב מלאכותי, כך מזהיר ה- FDA.

 

האזהרה פורסמה בעקבות הפסקתו של מחקר קליני אירופאי שמצא כי נבדקים שטופלו ב- dabigatran סבלו משיעור גבוה יותר של אירועים תרומבו-אמבוליים בהשוואה לנבדקים שטופלו ב- warfarin. נבדקים שטופלו ב- dabigatran אף חוו שיעור גבוה יותר של דימומים לאחר הניתוחים להחלפת השסתום.

 

ה- FDA ממליץ למטופלים עם שסתום לב מלאכותי להחליף את הטיפול ב- dabigatran לטיפול בנוגד קרישה אחר אך מזהיר כי הפסקה פתאומית של הטיפול ב- dabigatran עשויה להגביר את הסיכון להיארעות קרישי דם ושבץ.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007