הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קורסים חדשים של המדור ללימודי המשך, ביה"ס לרוקחות האוניברסיטה העברית
14.11.12

בשנת הלימודים תשע"ג יציע המדור ללימודי המשך של בית הספר לרוקחות, האוניברסיטה העברית בירושלים, מגוון קורסים בנושאים שונים ולקהלים מגוונים של ציבור הרוקחים.

 

בינואר 2013 יפתח שוב הקורס: רישום ורגולציה בישראל שהוא הנדרש, העדכני והמעשי ביותר מסוגו וניתן על ידי אנשי מקצוע הפעילים בנושא. הקורס מאד מבוקש ומוגבל במספר הנרשמים. עקב כך מומלץ ביותר להזדרז להירשם ולהבטיח בו מקום.

 

קורס רישום ורגולציה - מידע ורישום >>

 

סילבוס >>

 

באפריל 2013 יפתח המחזור החמישי של קורס ההכשרה לרוקחים אחראיים.  הקורס כולל מעבדות ולכן גם בו קיימת הגבלה של מספר הנרשמים. בהמשך השנה ייפתח קורס המשך לבוגרי חמשת המחזורים לפי בקשתם.  הפרוט יפורסם בקרוב.

 

קורס הכשרה לרוקחים אחראיים -מידע >>

 

טופס הרשמה >> 

 

 

המדור ללימודי המשך צועד עם הזמן ומאפשר גם לימוד אינטראקטיבי דרך האינטרנט. ניתן להירשם כבר עכשיו לקורס האינטרנטי לרוקחים בנושא מחלות זיהומיות – אבחון וטפול הנמצא באתר istudy  של חברת emed עמה אנו משתפים פעולה בנושא. לקראת תחילת 2013 נעלה לאתר קורס אינטרנטי נוסף בנושא של יתר לחץ דם – אבחון וטיפול. בהמשך השנה יפתח גם קורס אינטרנטי בנושא הסוכרת.

מצורפים דפי מידע וטפסי רישום לקורסים הנ"ל. מידע נוסף ניתן לקבל במזכירות המדור.

 

קורס אינטרנטי: "מחלות זיהומיות - אבחון וטיפול" >>

 

 

בברכת שנת לימודים פורייה,

 

 

פרופ' שמעונה יוסלסון-סופרסטיין

מנהלת המדור ללימודי המשך

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007