הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

(®Linagliptin (Trajenta אושרה באיחוד האירופי כתוספת לאינסולין עבור הטיפול בסוכרת סוג 2
05.11.12

 

 

ה- European Commission הודיעה כי אישרה הרחבה לאינדיקציות הטיפול בתרופה linagliptin (Trajenta®) DPP-4 inhibitor כך שיכללו מעתה גם טיפול במבוגרים החולים בסוכרת מסוג 2 בשילוב עם אינסולין. משמעות האישור היא כי מעתה linagliptin מיועדת לטיפול יחד עם אינסולין – עם או ללא metformin - כאשר משטר טיפול זה, יחד עם דיאטה ופעילות גופנית אינו מביא לשליטה מתאימה על רמות הסוכר בדם.

 

האישור החדש מתבסס על מידע העולה ממספר מחקרים קליניים, כולל מחקר Phase III שהדגים את היעילות ופרופיל הבטיחות של linagliptin, יחד עם basal insulin. ממצאי המחקר מעידים כי 24 שבועות של טיפול משולב ב- linagliptin ובאינסולין הביאו לשליטה טובה יותר על רמות הגלוקוז בהשוואה לטיפול באינסולין בלבד, ללא עלייה בסיכון להיארעות היפוגליקמיה.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007