הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

(®Lubiprostone (Amitiza אושרה בבריטניה לטיפול בעצירות כרונית אידיופתית
21.09.12

 

Sucampo Pharmaceuticals, Inc. הודיעה כי קיבלה את אישורו של ה- MHRA לתרופה lubiprostone ,Amitiza®, 24 מיקרוגרם, פעמיים ביום. התרופה מיועדת לטיפול ב- Chronic Idiopathic Constipation וסימפטומים נלווים בקרב מבוגרים אשר לא הגיבו כראוי או שאינם מסוגלים לבצע שינויים בדיאטה, או לקבל טיפולים לא-תרופתיים אחרים.

 

Lubiprostone הינה prostone חומר פעיל מקומית המפעיל תעלות כלוריד. בארה"ב, התרופה מאושרת לטיפול ב- Chronic Idiopathic Constipation

24 מיקרוגרם, פעמיים ביום במבוגרים ולטיפול ב- IBS-C

8 מיקרוגרם, פעמיים ביום. בנשים מעל לגיל 18.

ביפן, התרופה מאושרת לטיפול בעצירות כרונית (24 מיקרוגרם, פעמיים ביום) (מלבד בעצירות הנגרמת על ידי מחלות אורגניות).

בשווייץ, התרופה מאושרת לטיפול בעצירות כרונית אידיופתית (24 מיקרוגרם, פעמיים ביום).

 

תופעת הלוואי הנפוצה ביותר של התרופה היא בחילה, מחקרים קליניים שנערכו ב- Amitiza מצאו כי 23.6% מהמטופלים בתרופה חוו אירוע אחד לפחות של בחילה במהלך הטיפול. אף על פי כן, מבין המטופלים הללו, 93% דיווחו על אירוע אחד בלבד של בחילה במהלך הטיפול. מבין כלל הדיווחים על בחילות, 93.7% מהמקרים היו קלים-בינוניים בחומרתם, ו- 4.0% מהמטופלים הפסיקו את הטיפול בתרופה עקב בחילות. נטילת התרופה יחד עם האוכל סייעה להפחתת תופעות הלוואי.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007