הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 24.08.12

 

תרופות מסוימות להורדת לחץ דם מגבירות את הסיכון לסרטן בשפתיים
תרופות נפוצות להורדת לחץ דם – hydrochlorothiazide ו- nifedipine – עשויות להגביר את הסיכון לסרטן בשפתיים, כך עולה ממחקר מקרה ביקורת שפורסם ב- Archives of Internal Medicine.
אופטלגין -סיכום ביניים
במשרד הבריאות נערך ביום שלישי, 21.8.12 , דיון רב משתתפים עם מומחים בתחום הפרמקולוגיה, אפידמיולוגיה ובריאות הציבור, בנושא האופטלגין בהמשך לדיונים הקודמים מהימים האחרונים.
הקשר שבין סוכרת ויתר לחץ דם
מעל לשני שליש מחולי הסוכרת מסוג 2 סובלים גם מיתר לחץ דם אשר התפתחותו מקבילה להתפתחותה של ההיפרגליקמיה.
מאחורי הכותרות: סקירת דיווחים בתקשורת על תובנה חדשה העשויה לבצע מהפך בטיפול בסרטן
שירות מאחורי הכותרות מאת ה- NHS Choices הציג את ממצאי הסקירה שערך לדיווחים בתקשורת על "תגליות תאיות במחלת הסרטן העשויות לבצע מהפך בטיפול."
נוגדנים נגד Cytomegalovirus בשבוע 17-18 להריון ורעלת הריון
מטרה: מטרת המחקר הייתה לבדוק את הקשר בין המצאות נוגדנים ל- (cytomegalovirus (CMV באמצע ההיריון ורעלת הריון (pre- eclampsia).
יתרונות הטיפול בסטטינים עולים על הסיכונים עבור חולים המצויים בסיכון גבוה
טיפול בסטטינים מגביר את הסיכון לפתח סוכרת, כך עולה ממחקר קוהורט רטרוספקטיבי שפורסם ב- Journal of the American College of Cardiology.
סקירת ספרות: השוואה בין טיפול אינטנסיבי וסטנדרטי להורדת לחץ הדם בחולי סוכרת 2
ה- Archives of Internal medicine פרסם מחקר שהשווה את הבטיחות והיעילות של טיפול אינטנסיבי ופחות אינטנסיבי להורדת לחץ הדם בקרב חולי סוכרת 2. טיפול אינטנסיבי להורדת לחץ הדם הציב לו כמטרה גבול עליון של 130 מ"מ/כספית לחץ דם סיסטולי ו- 80 מ"מ/כספית לחץ דם דיאסטולי.
Modafinil לטיפול בהפרעות שינה ועייפות, המשניות לטרשת נפוצה
סקירה שנערכה על ידי ה- (Canadian Agency for Drugs and Technologies in Health (CADTH בדקה את הבטיחות והיעילות של modafinil עבור חולים הסובלים מהפרעות שינה או עייפות עקב טרשת נפוצה - multiple sclerosis ,MS.
מחקרים בתרופה ניסיונית לטיפול באלצהיימר מעוררים אכזבה
פיתוח הפורמולציה התוך ורידית של התרופה bapineuzumab המיועדת לטיפול באלצהיימר, הופסק, לאחר ששני מחקרים קליניים מצאו כי חולים במחלה קלה עד בינונית לא הציגו שיפור קוגניטיבי או פונקציונאלי לאחר הטיפול.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007