הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ברץ ושות' - עורכי דין ונוטריונים


ברץ ושות' הינו מהמשרדים המובילים בתחום הביו-טק בישראל.
תחומי התמחות כוללים בין היתר: ליווי של ניסויים קליניים בארץ ובחו"ל והסכמים נלווים עם בתי חולים, PIs, CROs, הסכמי רישיון, Corporate, ועוד.

תחום ההתמחות מהווה חלק מפעילות המחלקה הבינלאומית של המשרד. המחלקה מנוהלת ע"י השותפה המייסדת עו"ד יעל ברץ ועוסקת בכל תחומי הביוטכנולוגיה למיניהם. המחלקה צברה ניסיון רב בעסקאות השקעה, גיוס הון, הגנה על הקניין הרוחני והסחר בו וכל הנלווה לתחומים אלו.

עו"ד מרסלה דרוק איתן, שותפה במשרד מתמחה בתחום הביו-טק כ-12 שנה ובין היתר בתחום הניסויים הקליניים. הוסמכה כעורכת דין בדרום אפריקה (1987) ובלשכת עורכי הדין בישראל (1991).
עו"ד דרוק איתן מרכזת את תחום ההתמחות במשרד ונותנת מענה למגוון רחב של שירותים משפטיים ליזמים של מחקרים קליניים כולל הכנה, ניהול משא ומתן, השלמת הסכמים בין יזמים לבין בתי חולים ומוסדות אחרים וחוקרים בארץ ובחו"ל, הסכמים עם CROs, מוסדות MRI, בתי מרקחת, יועצים וספקי שירותים.

ניתן לפנות ישירות לעורכת דין מרסלה דרוק איתן בדוא"ל: m.eytan@bar-law.com
 

מרכז עזריאלי 1, מגדל עגול, קומה 18, תל אביב 67021. טלפון: 03-6073777, פקס: 03-6073778
דוא"ל: Office@bar-law.com

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007