הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 02.01.12

 

האם יתר לחץ דם מגביר את הסיכוי לסרטן במוח?
ה- NHS Choices פרסמה את הערכתה בנוגע לדיווח שפורסם ב- Daily Mail וטען כי אנשים עם יתר לחץ דם מציגים סיכוי גבוה פי 2 לפתח גידולים במוח.
מחקר: יש לבדוק את ההשפעות הנפשיות אפילו של אקנה קלה
על אנשי מערכת הבריאות לשקול את ההשפעות הפסיכולוגיות של מחלות עור כגון אקנה אפילו במקרים שאינם מוגדרים כחמורים. כך מציע מחקר חדש מבריטניה.
האם דיאטה שומנית גורמת לצרבת?
ה- NHS Choices פרסמה את הערכתה בנוגע לדיווח שפורסם ב- Daily Mail וטען כי "יתכן והשמנה חולנית אחראית לעלייה של 50% בשיעור האנשים הסובלים מ- acid reflux במהלך העשור האחרון."
עלייה בהיארעות סרטן הרקטום לאחר הקרנות הניתנות לטיפול בסרטן הערמונית
הסיכון העודף לאורך 10 שנים הינו מקרה אחד פר 100 גברים.
מחקר: יש לבדוק מהם הטריגרים הגורמים לאלרגיה בילדים
על כל הילדים לעבור בדיקות אלרגיה על מנת לזהות טריגרים פוטנציאלים, כך טענו חוקרים לאחר שמחקר מצא כי אין כל מאפיינים קליניים גלויים לעין המסוגלים לזהות ילדים המצויים בסיכון.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007