הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך:05.12.11

 

אופן הלידה והשפעתו על היארעות פגיעות תוך גולגולתיות
מטרת המחקר הנוכחי הייתה להשוות את שיעור הסיבוכים הנוירולוגיים המתרחשים לאחר לידות קיסריות, לידות מלקחיים ולידות ואקום.
מטא אנליזה: ניטור עצמי של טיפול נוגד קרישה הינו בטוח אך לא נפוץ
ניטור עצמי של טיפול פומי נגד קרישה מפחית את הסיכון לאירועים תרומבואמבוליים, אך לא את ההיארעות של דימומים חמורים או תמותה. כך עולה ממטא אנליזה שפורסמה בכתב העת Lancet.
האם טיפול ב- candesartan מגביר את הסיכון לסרטן?
תת בדיקה של מחקר אקראי מסוג מקרה ביקורת מצאה כי candesartan אינה מגבירה את הסיכון להיארעות סרטן או לתמותה מסרטן, בהשוואה לטיפולים מקובלים אחרים ליתר לחץ דם.
האם מיושמים הקווים המנחים למתן פרופילקסיס נגד VTE לאחר ניתוחים גניקולוגיים?
Venous thromboembolism ,VTE מהווה גורם משמעותי לתחלואה ותמותה לאחר ניתוחים גניקולוגיים, ומשום כך פותחו קווים מנחים לפרופילקסיס. עורכי המחקר הנוכחי בדקו 738,150 נשים שעברו ניתוח בבטן או בואגינה עקב מחלה שפירה במעל ל- 500 בתי חולים בארה"ב בין השנים 2000-2010.
ה- FDA מאשר תרופה לנדודי שינה עבור אנשים הנוטים להתעורר באמצע הלילה
ה- FDA הודיע כי אישר את התרופה הראשונה נגד נדודי שינה המיועדת לאנשים הנוטים להתעורר באמצע הלילה ולאחר מכן לא מצליחים להירדם שוב.
סימון תרופות ללא מירשם-צו הרוקחים (סיווג רעלים, רישומם והחזקתם)
לאור פניות רבות שקיבלנו אנו מעבירים בשנית את הצו בחתימת רה"מ אשר נשלח לפרסום ברשומות. תחילתו בתאריך 1.8.12, כפי שנקבע בסעיף התחילה.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007