הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סולגאר - היחידה לייעוץ תרופתי - חדש!

חברת סולגאר גאה להציג: היחידה לייעוץ תרופתי

במסגרת פעילות היחידה, יינתן מענה לכל פניה של רוקחי הקהילה בנושאים מעולם האינטראקציות בין תרופות לתוספי תזונה, מתן הדרכות והרצאות לבתי המרקחת במגוון נושאים הנוגעים לעולם תוספי התזונה והתרופות ועדכון שוטף של תכנת האינטראקציות הקיימת מנקודת מבט של POLYPHARMACY הנפוץ בחיי היומיום של רוקח ומטופל.


להודעת החברה >>

לפרטים נוספים:
יבגני וייסברג, רוקח         050-6670597
ארקדי מוגילבסקי, רוקח  050-6670596
 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
30/04/12, 21:23
זיו יפרח-בכר
פרטים בבקשה
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007