הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך:05.09.11

 

אנטיביוטיקה יעילה למניעת התלקחויות של COPD
טיפול אנטיביוטי ב- azithromycin מפחית ברבע את שיעור ההתלקחויות של COPD, אך עשוי להשפיע על השמיעה של חולים מסוימים, כך עולה ממחקר שנערך בארה"ב.
ה- ACOG מפרסם הנחיות בנוגע למניעה של Thromboembolism בהיריון
על מנת להפחית את הסיכון ל- venous thromboembolism, על נשים להיחבש בחבישת לחץ פניאומאטית (pneumatic compression devices) לפני שיעברו ניתוח קיסרי וזאת באם הן אינן מקבלות טיפול פרופילקטי נוגד קרישה (thromboprophylaxis), כך מציינים קווים מנחים חדשים שמפרסם ה- American College of Obstetricians and Gynecologists.
פורסמו הקווים המנחים הראשונים לטיפול בדלקת ריאות בילדים צעירים
קווים מנחים לטיפול בדלקת ריאות (community-acquired pneumonia) הפוגעת בתינוקות ובילדים בריאים מעל לגיל שלושה חודשים פורסמו לאחרונה על ידי ה-Pediatric Infectious Diseases Society ועל ידי ה- Infectious Diseases Society of America.
Colchicine יעיל ובטוח לטיפול ב- pericarditis
Colchicine הינו יעיל ובטוח למניעה שניונית של recurrent pericarditis, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת המקוון Annals of Internal Medicine.
מידע נוסף על הקשר בין טיפול באינסולין glargine ובין הסיכון ללקות בסרטן
מחקר תצפית גדול מארה"ב לא מצא כל קשר בין טיפול באינסולין glargine ובין הסיכון לסרטן.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007