הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השקת גל שני של קמפיין המודעות להפרעות בזקפה


רוקח יקר, 


ידוע כי גברים רבים דוחים את השיחה על הפרעות בזקפה למרות שזוהי בעיה נפוצה.

חברת לילי שמחה לבשר על השקת גל נוסף בקמפיין להעלאת המודעות להפרעות בזקפה.

מטרת הקמפיין היא להמשיך ולעודד גברים הסובלים מהפרעות בזקפה להפסיק להמציא תירוצים ולפנות לקבלת טיפול.

הגל הנוסף בקמפיין יעלה לאוויר בימים הקרובים ויפורסם ברדיו ובאינטרנט. בעקבות פרסום זה ייפנו אליך מטופלים לקבלת מידע על הפרעות בזקפה.

לשם כך הכנו עבורכם עלוני מידע ,שאלון להערכה עצמית וכן כרטיסי ביקור והפעם הפנייה למוקד טלפוני רופאי וכתובת אתר האינטרנט של הקמפיין:

WWW.LILLY.CLICKME.CO.IL


אנו מקווים שמהלך זה יסייע לך לשוחח עם המטופלים על ההפרעות בזקפה ויעזור להם להפסיק להמציא תירוצים ולפנות לקבלת טיפול , אשר יאפשר להם ליהנות מחיי מין מספקים.

בברכה,

חברת אלי לילי, ישראל.

 למודעת החברה >>

 

 

cialis

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007