הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Linaclotide מגביר את תדירות היציאות אצל הסובלים מעצירות כרונית
19.08.11


Linaclotide משפר את הסימפטומים הקשורים בעצירות כרונית, כך עולה מדיווח על שני מחקרי phase III שנערכו על ידי יצרנית התרופה ופורסמו ב- New England Journal of Medicine.linaclotide, משפעל תעלות כלוריד (chloride channel activator), מגביר את הפרשת הנוזלים למעי ובכך מאיץ את זמן מעבר החומרים בו.
במסגרתם של שני המחקרים כפולי הסמיות חולקו אקראית 1,250 נבדקים הסובלים מעצירות כרונית לקבלת linaclotide

145 או 290 מיקרוגרם ליום, או פלסבו, למשך 12 שבועות. מטרת המחקר העיקרית – דיווח עצמי על היארעות של שלוש או יותר תנועות מעיים ספונטניות פר שבוע פלוס תוספת של תנועת מעיים אחת לפחות מעבר למספר התנועות שדווח בתחילת המחקר – הושגה בקרב כ- 20% מהמטופלים ב- linaclotide, בהשוואה לכ- 5% בלבד מהמטופלים בפלסבו.
תופעת הלוואי הנפוצה ביותר – שלשולים, הופיעה בתדירות גבוהה יותר בקרב הנבדקים שטופלו ב- linaclotide והביאה כ- 4% מהמטופלים להפסיק את הטיפול בתרופה (בהשוואה ל- 0.5% מהמטופלים בפלסבו).


לידיעה >>

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine


 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007