הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חסימת המסלול רנין-אנגיוטנזין משפרת את הפרוגנוזה של Aortic Stenosis
05.08.11
טיפול ב- angiotensin-converting enzyme (ACE) inhibitors או ב-angiotensin receptor blockers (ARBs) מועיל לחולים עם aortic stenosis, כך מעיד מחקר תצפית גדול.
התרופות שיפרו את השרידות והורידו את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים בקרב החולים ב-aortic stenosis, כך דיווחו החוקרים.
לא כל החולים ב- aortic stenosis מועמדים לניתוח ו- transcatheter valve implantation לא תמיד אפשרית. לכן ישנו צורך בטיפול רפואי יעיל, כך מסרו עורכי המחקר שפורסם בגיליון אוגוסט של ה-Journal of the American College of Cardiology.
החוקרים בדקו 2,117 חולי aortic stenosis מסקוטלנד, כולל 699 חולים שטופלו ב- ACE inhibitor או ב- ARB.
לאורך 4 שנות המעקב, אירעו 1,087 מקרי מוות מכל הסיבות ו- 1,018 מקרי אשפוז או מוות עקב גורמים קרדיווסקולאריים. טיפול ב- ACE inhibitors או ב- ARBs הוריד באופן מובהק את שיעורי התמותה מכל הסיבות (יחס סיכוי מתוקנן 0.76, p<0.0001) ואת שיעור האירועים הקרדיווסקולאריים (0.77, p<0.0001).
תת ניתוח שכלל 266 נבדקים מקבוצת הטיפול ו- 266 נבדקים מקבוצת הביקורת מצא תוצאות דומות (יחס סיכוי מתוקנן לתמותה מכל הסיבות 0.67 ולאירועים קרדיווסקולאריים 0.71).
"מצאנו ראיות המעידות כי טיפול ב- ACE inhibitors או ב- ARBs משפר את השרידות ומפחית את שיעור האירועים הקרדיווסקולאריים בקרב חולים עם רמות שונות של aortic stenosis." כך סיכמו החוקרים.


לידיעה >>

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007