הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך:04.07.11

 

נוגדי דיכאון מפחיתים את הסיכון להתאבדויות בטווח הארוך
מחקר במסגרתו נערך מעקב של 27 שנים אחר אוכלוסיית חולים טיפוסית מצא כי טיפול בנוגדי דיכאון מפחית את הסיכון לניסיונות התאבדות ולהתאבדות.
האם מעבר לטיפול ב- Lopinavir עשוי לשפר את פעילות מערכת החיסון?
האסטרטגיה הראתה הבטחה במחקר קטן שכלל חולים שלא הציגו שיפור בפעילות מערכת החיסון למרות שהנגיף דוכא, אך יש לציין כי משטרי הטיפול ההשוואתיים במחקר היו מעט מיושנים.
הנקה מורידה את הסיכון למוות בעריסה
הנקה, ובעיקר הנקה בלבד, מורידה את הסיכון למוות בעריסה -sudden infant death syndrome ,SIDS, כך עולה מתוצאותיה של מטא-אנליזה שפורסמה בכתב העת המקוון Pediatrics.
מהי הדרך הטובה ביותר לזכור?
חוקרים ומחנכים גם יחד יודעים מזה זמן רב כי "דחיסת חומר" אינה הדרך הטובה ביותר לזכור. מחברי המחקר החדש מה- RIKEN Brain Science Institute ביפן, שבדקו תנועות עיניים תגובתיות בעכברים מאומנים מצאו מהו המנגנון הנוירולוגי המסביר את התופעה.
ה- NICE מעריך את הטיפול ב- bortezomib ו- thalidomide לטרשת נפוצה
ה- National Institute for Health and Clinical Excellence ,NICE פרסם את הערכתו הסופית (Final Appraisal Determination - FAD) בנוגע לטיפול ב- bortezomib וב- thalidomide כטיפול קו ראשון לטרשת נפוצה.
רופאים מווילס: יש לשנות את גיל היעד לבדיקות צוואר הרחם
רופאים בווילס קוראים לממשלה לשנות את המדיניות הקיימת ולא להציע בדיקות סקר לצוואר הרחם לנשים מתחת לגיל 25. הרופאים טוענים כי בדיקות סקר לנשים מתחת לגיל זה מביאות לתוצאות חיוביות שליליות (false positives) ולכן לנזקים נלווים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007