הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך:06.06.11

 

ה- FDA מודיע: ARBs לא גורמים לסרטן
ה- FDA שסקר לאחרונה את הסיכונים הפוטנציאלים הנלווים לטיפול ב-angiotensin receptor blockers ,ARBs מצא כי טיפול בתרופות הללו אינו מגביר את הסיכון לפתח סרטן.
חיסון נגד שפעת עשוי למנוע לידה מוקדמת
חיסון נגד נגיף האינפלואנזה יכול להגן מפני לידה מוקדמת, כך מציע מחקר חדש. החוקרים, בראשותו של Saad Omer מאוניברסיטת אמורי שבאטלנטה, ג'ורג'יה, מצאו כי אמהות שקיבלו חיסון נגד נגיף האינפלואנזה הציגו סיכוי נמוך יותר ללדת בלידה מוקדמת.
טיפול ב- Dexamethasone עשוי לקצר משך האשפוז הנדרש לטיפול בדלקת ריאות
תוספת של Dexamethasone לטיפול האנטיביוטי מקצרת את משך האשפוז בבית החולים עבור מבוגרים עם מערכת חיסון תקינה החולים בדלקת ריאות שנרכשה במסגרת הקהילה (community-acquired pneumonia), כך עולה ממחקר כפול סמיות, מסוג מקרה ביקורת מבוסס פלסבו שפורסם בכתב העת Lancet.
על רופאי הילדים לשאול על הצריכה של משקאות אנרגיה ומשקאות ספורט
ילדים ומתבגרים לא צריכים לצרוך משקאות "אנרגיה" המכילים קפאין ומשקאות "ספורט" העשירים בפחמימות. כך עולה מדו"ח של ה- American Academy of Pediatrics שפורסם בכתב העת Pediatrics.
ה-HPA מעדכן לגבי התפרצות החיידק E.coli בגרמניה
ה- Health Protection Agency ,HPA פרסמה עדכון לגבי ההתפרצות הנוכחית של חיידק ה-E. coli O104 בגרמניה.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007