הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך:04.05.11

 

האם פגם גנטי מוביל ל- ADHD?
פגם גנטי יכול לשלש את הסיכון לפתח ADHD בילדות, כך עולה מדיווח חדש. מחקר שנערך על ידי חוקרים מדרום קוריאה מציע כי ADHD קשור בפגם בגן בודד בבני אדם.
ACC/AHA מפרסמים קונצנזוס בנוגע לטיפול ביתר לחץ דם בקרב קשישים
ישנן ראיות מעטות בלבד על פיהן ניתן לבסס קווים מנחים לטיפול ביתר לחץ דם בקרב קשישים ולכן פרסמו ה- American College of Cardiology וה- American Heart Association "קונצנזוס מומחים" ב- Journal of the American College of Cardiology.
שגיאות במתן תרופות בבית נפוצות בקרב ילדים החולים במחלות כרוניות
הטעויות הנפוצות ביותר הינן מינון שגוי ומתן לקוי של התרופות. ילדים החולים במחלות כרוניות מטופלים לעיתים במשטרי טיפול מורכבים. על מנת לסקור את טווח הטעות בנוגע למתן תרופות בדקו רופא ילדים או אחות במרכז בריאות אקדמאי בודד ליד מסצ'וסטס את עלון המידע והתכולה של תרופות מרשם ואת אופן השימוש בתרופות הללו בבתיהם של 24 ילדים עם אנמיה חרמשית ו- 28 ילדים עם התקפים (seizures).
מרבית החולים בדלקת ריאות אינם זקוקים לצילום רנטגן על מנת לשלול סרטן
חולים בדלקת ריאות מתחת לגיל 50 שלא מעשנים אינם זקוקים לצילום חזה המיועד לאבחון סרטן ריאות, כך מציע מחקר חדש מקנדה.
האם כריתת רחם היא הטיפול המשתלם ביותר לדימום וסתי כבד?
ניתוח עלות-תועלת שהשווה ארבע אסטרטגיות אלטרנטיביות לטיפול בדימום וסתי כבד מצא כי כריתת רחם היא הטיפול המשתלם ביותר, אף על פי כן הזהירו החוקרים כי הניתוח היה רגיש ביותר לערכים בהם נעשה שימוש.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007