הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קורס רגולציה בפיתוח תרופות ומוצרים ביוטכנולוגיים - Bio-Medical Research Design

 

לא מעט מוצרים רפואיים אינם זוכים להגיע אל המדף רק בשל העובדה שהאסטרטגיה שנבחרה בתהליך הפיתוח הייתה שגויה מקצועית, רגולטורית ו/או מוטעת ביעדים שנבחרו. במקרים רבים החומר שהוגש לרשויות הבוחנות לא עמד בדרישות שיאפשרו את השלמת הליך הבחינה, נידרש להשלמות חומר או הוחזר לשולח.

 

הקורס יכלול סקירה מקיפה של הדרישות הרגולטוריות והאסטרטגיות לאישור תרופות ומוצרים ביולוגיים לשיווק בארה"ב ואירופה. הקורס נועד להקנות ידע מקיף ברמה הפרקטית היישומית של הליכי מחקר ופיתוח החל מהשלב הפרה קליני דרך השלב הקליני ועד להגשת תיקי רישום למוצר ומסלול בחינתם ע"י הרשויות.

 

לסילבוס >>

 

לטופס הרשמה >>

 

Bio-Medical Research Design LTD

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007