הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 16.03.11

 

BMI, מדדים אחרים להשמנה אינם תורמים להערכת הסיכון הקרדיווסקולארי
מדדים להשמנה אינם משפרים במידה משמעותית את יכולת הערכת הסיכון הקרדיווסקולארי, מעבר ליכולת אותה מספקות הבדיקות ללחץ הדם, היסטוריה של סוכרת ופרופיל השומנים בדם. כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת Lancet.
נמצא קשר גנטי למחלת עורקים כלילית
וריאנטים גנטיים הקשורים עם סיכון מוגבר לפתח מחלת עורקים כלילית זוהו במסגרת ניתוח שכלל מעל ל- 100,000 נבדקים.
טיפול ב- ARB אינו מפחית את שיעור האירועים הקרדיווסקולאריים בקרב חולי AF
טיפול ב- irbesartan - angiotensin receptor blocker ,ARB לא הפחית משמעותית את הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים בקרב חולים עם atrial fibrillation ,AF, כך עולה ממחקר מקרה ביקורת.
מדוע לבני האדם יש מוח גדול ופין חלק?
פיסות דנ"א חסרות האחראיות להפעלת ולהשתקת גנים מסבירות מספר הבדלים בין שימפנזות לבני אדם – כולל מדוע לבני אדם יש מוח גדול ומדוע הפין האנושי אינו מכוסה בשדרות קוצניות, כך מסרו חוקרים מארה"ב.
המלצות לטיפול אנטיביוטי עבור חולים המאושפזים עקב זיהומים בעור
קווים מנחים חדשים מקצרים את משך הטיפול ומכוונים לבחירת האנטיביוטיקה המתאימה.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007