הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 29.12.10

 

ירידה בכמות החומר הפעיל בתכשיר מוקסיויט 250 מ"ג/5 מ"ל תרחיף
לאחרונה נצפתה בבדיקות שגרתיות ירידה בכמות החומר הפעיל בתרופה מוקסיויט פורטה במינון של 250 מ"ג ל- 5 מ"ל תרחיף
השימוע אותו ערך ה- FDA בנוגע לסתימות המכילות כספית מרצה את שני הצדדים בדיון
פאנל מייעץ ל- FDA סיכם השבוע כי לא נמצאו כל פגמים מדעיים מהותיים בממצאים משנת 2009 כי סתימות שיניים המכילות כספית (dental amalgam) בטוחות עבור מבוגרים וילדים מעל לגיל 6.
Novo Nordisk מודיעה על הצלחת מחקר phase III באינסולין מהדור החדש Degludec
Novo Nordisk פרסמה לאחרונה את תוצאותיו החיוביות של מחקר phase III שנערך באינסולין מהדור החדש Degludec.
טיפול בשני נוגדי קרישה הינו בעל יעילות מוגבלת לאחר ניתוח מעקפים
מחקר שניסה לבחון האם תוספת של clopidogrel לטיפול באספירין הניתן לאחר ניתוח מעקפים - coronary artery bypass grafting ,CABG מצא כי התוספת בטוחה, אך לא מפחיתה משמעותית את שיעור הסתימות המתרחשות בשתל.
שיעור ההמצאות של Pathogens Gram-Negative Multidrug-Resistant
צואה המכילה את הפתוגנים הנ"ל נפוצה בקרב חולים שאושפזו עקב שלשולים בצרפת, ובמיוחד בקרב מטופלים שאושפזו לאחרונה, שטופלו באנטיביוטיקה או שמתגוררים במוסדות סיעודיים.
טיפול מוקדם ב- Oxytocin אינו מגביל טיפול מאוחר בו, במהלך הלידה
oxytocin מאפשר שליטה יעילה ובטוחה על השלב השלישי של הלידה, אפילו אם האישה טופלה בו בשלבים הראשון והשני, כך עולה ממחקר חדש.
Linaclotide המיועדת לטיפול ב- IBS צפוייה להפוך ל"שוברת קופות"
השוק הגלובלי לתרופות המיועדות לטיפול בתסמונת המעי הרגיז - irritable bowel syndrome ,IBS צפוי לגדול ב- 14% בממוצע מדי שנה עד לשנת 2019, ומחקר חדש חוזה כי התרופה linaclotide של Ironwood/Forest/Almirall/Astellas תהפוך לשחקן מרכזי בו.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007