הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 20.12.10

 

הודעת חברת רוש
מתוך אחריות ורגישות לנושא, אנחנו מצרפים כאן את תגובתה של חברת רוש ישראל לגבי השימוש ב-Avastin בסרטן שד גרורתי. (מערכת PharmaLine)
CHMP סיימה את הערכתה לגבי השימוש ב- Avastin בסרטן שד גרורתי
CHMP הוועדה המייעצת לרשות האירופאית EMA סיימה את הערכתה לגבי השימוש ב-Avastin בשילוב עם Paclitaxel לטיפול בסרטן שד גרורתי.
ה- FDA מתחיל הליך להסרת ההתוויה של Avastin לסרטן שד גרורתי
ה- FDA הודיע כי הם ממליצים להסיר את ההתוויה לסרטן שד גרורתי שניתנה ל- Avastin, מאחר והסיכון עולה על התועלת.
רשימות מסרטנים מעודכנות לאוקטובר 2010
הרשימות והחמרים המסרטנים המפורסמים כאן הוא פרי עבודתה של וועדת מומחים בינמשרדית לחומרים מסרטנים מוטגנים וטרטוגנים.
ה- Surgeon General מפרסם דו"ח בנוגע לעישון
מהדו"ח ה-30 של ה- Surgeon General בנוגע לעישון "כיצד עשן הסיגריות גורם למחלות" עולה כי העישון אחראי לכמעט אחד מתוך כל חמישה מקרי מוות ולהוצאות של כ- 200$ ביליון למערכת הבריאות.
טיפול יומי באספירין מביא לירידה בתמותה מסרטן
טיפול יומי באספירין מביא להפחתה בסיכון לתמותה ממספר סוגים נפוצים של סרטן, וזאת נוסף על היתרונות הידועים של הטיפול להפחתת הסיכון לסרטן המעי הגס.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007