הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 15.12.10

 

"יש להסיר את שאריות הקרם לפני הנקה" על תווית התמרוק
בהתאם למדיניות משרד הבריאות לפיה יש למנוע מתינוקות להכניס לפיהם קרם פטמות בזמן שיונקים את חלב אימם, הנחה אגף הרוקחות במשרד הבריאות את היצרנים והיבואנים, התאחדות התעשיינים - ענף קוסמטיקה ולשכת המסחר
מטא אנליזה: Trimetazidine לטיפול באי ספיקת לב
Trimetazidine מיועד לטיפול בתעוקת חזה המעכב באופן סלקטיבי את ה- long-chain 3-ketoacyl coenzyme A thiolase (האנזים האחרון המעורב ב- β-oxidation), העיכוב מאפשר חילוף חומרים לבבי של חומצות שומן חופשיות וחמצון של גלוקוז.
רמתו של ה- Anti-Mullerian Hormones יורדת עם הגיל
רמות ה- Anti-Mullerian Hormones ,AMH יורדות עם הגיל וחוקרים שניסו לכמת את השינוי מסרו כי הממצאים שעלו עשויים לסייע לחזות את סיכוייה של אישה להיכנס להריון.
Fentanyl אינטרה-נזאלי יעיל לטיפול בכאבים בילדים
ילדים שטופלו ב- fentanyl אינטרה-נזאלי הציגו הפחתה מובהקת סטטיסטית בכאב.
שבץ הפך לגורם הרביעי לתמותה בארה"ב
שבץ ירד מהמקום השלישי למקום הרביעי ברשימת גורמי התמותה המובילים בארה"ב. כך עולה מדו"ח מוקדם של נתוני התמותה משנת 2008 אותו מפרסם ה- CDC.
Pfizer מורידה מהמדפים את Thelin לטיפול ביתר לחץ דם ריאתי מחשש לפגיעה בכבד
התרופה Thelin, sitaxentan המיועדת לטיפול ביתר לחץ דם ריאתי [Pulmonary arterial hypertension (PAH)] מורדת מהמדפים לאחר שפורסמו שני מקרים של פגיעה חמורה בכבד בעקבות השימוש בה.
הטיוטא האחרונה של ה- NICE אומרת "לא" ל- Avastin
ה- NICE שוב אומר לא לשילוב של Avastin ,bevacizumab ו- taxane המיועד לטיפול בסרטן שד ששלח גרורות לאתרים אחרים בגוף.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007