הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 01.12.10

 

צריכת אלכוהול מתונה קשורה בסיכון קרדיווסקולארי נמוך בהשוואה לצריכה לא מבוקרת
השוואת הרגלי השתייה השונים הנהוגים בבלפסט, צפון אירלנד ושלוש ערים בצרפת מציעה כי צריכת אלכוהול בלתי מבוקרת קשורה בסיכון קרדיווסקולארי גבוה יותר בהשוואה לצריכה של כמות אלכוהול דומה, במהלך פרק זמן ארוך יותר. המחקר פורסם בכתב העת BMJ.
חלבון בשתן וקצב הסינון הגלומרולארי: גורמי סיכון לפגיעה אקוטית בכליות
יש להתייחס הן להופעת חלבון בשתן (Proteinuria) והן לקצב הסינון גלומרולארי [estimated glomerular filtration rate (eGFR)] על מנת להעריך את הסיכון לפגיעה אקוטית בכליות ואת הפרוגנוזה שלאחריה, כך עולה ממחקר גדול שהוצג בוועדה השנתית של ה-American Society of Nephrology ופורסם בכתב העת Lancet.
השפעת ההנקה על תינוקות לאמהות הנוטלות תרופות אנטי אפילפטיות
מחקרים בחיות ובבני אדם מצאו כי תרופות אנטי אפילפטיות מסוימות עשויות להשפיע על המוח המתפתח והעלו חששות כי הנקה במהלך טיפול אנטי אפילפטי עשויה להזיק להתפתחות הקוגניטיבית.
תוצאות מצוינות ל- atrasentan של Abbott המיועדת לטיפול במחלת כליות
התרופה atrasentan של חברת Abbott Laboratories הציגה תוצאות מצוינות במחקר Phase II שכלל חולים במחלת כליות הקשורה בסוכרת.
ניתוח רטרוספקטיבי של 192 מחקרים הבוחנים את התחלואה הקשורה לעישון פאסיבי
מחקר שפורסם בכתב העת Lancet מציג הערכות ראשונות בנוגע להשפעות הכלל עולמיות של חשיפה לעישון פאסיבי ועל נטל המחלה בקרב ילדים ומבוגרים שאינם מעשנים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007