הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 19.11.10

 

ה- MHRA : אין מספיק ראיות המאפשרות לקשור טיפול בביספוספונטים עם סרטן בוושט
הנושא החם של עדכון הבטיחות אותו פרסם ה- MHRA בחודש נובמבר הינו הסיכון להיארעות סרטן הוושט הנלווה לטיפול בביספוספונטים פומיים.
חיידקים פרו-ביוטיים יעילים נגד שלשול
חיידקים פרו-ביוטיים מסוגלים לשפר תסמינים של שלשול ולהפחית את הסיכוי לאירועים חוזרים.
חולי גלאוקומה לרוב סובלים מבעיות בריאות חמורות נוספות
חולים מטייוואן עם open-angle glaucoma ,OAG סובלים לרוב מבעיות בריאות חמורות נוספות, כך מדווחים חוקרים בגיליון נובמבר של כתב העת Ophthalmology.
האם נטילת משככי כאבים במהלך ההיריון משפיעה על התפתחות מערכת המין הזכרית?
מחקרים שנערכו בחיות ואחד משני מחקרי תצפית בבני אדם מצאו כי צריכה של משככי כאבים מתונים במהלך ההיריון עשויה להשפיע על התפתחות מערכת המין הזכרית.
ה- FDA מאשר Herceptin בשילוב cisplatin ו- capecitabine לסרטן קיבה
ה- FDA אישר שימוש ב- trastuzumab ,Herceptin בשילוב cisplatin ו- capecitabine או 5-fluorouracil לטיפול בסרטן קיבה בחולים עם ביטוי יתר ל- epidermal growth factor receptor 2 (HER2-positive) בחולים שלא טופלו לפני כן למחלה מטא סטאטית.
החיסון נגד שחפת וצרעת אינו מגן מפני אלרגיות
סקירה חדשה לא מצאה כל ראיות המעידות כי החיסון BCG (נגד שחפת וצרעת) מגן מפני אלרגיות.
פורמולה לתינוקות המבוססת על Casein מסוגלת לעכב שינויים חיסוניים בסוכרת
התערבות דיאטטית מוקדמת בקרב תינוקות המצויים בסיכון להתפתחות סוכרת מסוג 1, מסוגלת להאט את התפתחותם של נוגדנים עצמיים הקשורים במחלת הסוכרת
מינון גבוה של סטטינים מוריד את רמת ה- LDL ואת הסיכון הוסקולארי
שני מחקרים שפורסמו בכתב העת Lancet מצאו כי טיפול אגרסיבי בסטטינים לצורך שליטה על רמת ה- LDL מביא להפחתה בסיכון הקרדיווסקולארי.
התעמלות משפרת את השליטה הגליקמית בקרב חולי סוכרת מסוג 2
התעמלות המבוצעת תחת פיקוח משפרת את השליטה הגליקמית ומועילה לגורמי סיכון קרדיווסקולאריים אחרים בקרב חולי סוכרת מסוג 2, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב העת Archives of Internal Medicine.
טיפול ב- Isotretinoin קשור בניסיונות התאבדות בקרב מטופלים עם אקנה חמורה
הסיכון לניסיונות התאבדות בקרב מטופלים עם אקנה חמורה, עולה במהלך ולאחר הטיפול ב- isotretinoin (Accutane), כך עולה ממחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- BMJ.
Merck מושכת מה- EMA את בקשתה לאישור התרופה Zenhale לטיפול באסטמה
חברת Merck החליטה למשוך את הבקשה לאישור התרופה Zenhale המיועדת לטיפול באסטמה באירופה וזאת לאחר שהרגולטורים ביקשו מידע נוסף.
Teva מגדילה את השקעתה ב- MediWound
חברת Teva הישראלית הודיעה כי תגדיל את השקעתה ב- MediWound ל- 51% וזאת במסגרתה של עסקה שמטרתה לפתח ולשווק מוצרים המיועדים לטיפול בכוויות ופצעים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007