הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 17.11.10

 

בדיקות גנטיות לאיתור הנגיף Hepatitis C מגנוטיפ 2 או 3
הגנוטיפ IL28B הינו מנבא עצמאי לתגובה וירולוגית ממושכת לטיפול נגד HCV.
ה- FDA מאשר את התרופה Teflaro לטיפול בזיהומים חיידקים
ה- FDA הודיע כי הוא מאשר את התרופה Teflaro ,ceftaroline fosamil, זריקת אנטיביוטיקה המיועדת לטיפול בדלקת ריאות חיידקית במבוגרים [community acquired bacterial pneumonia (CABP)] ובזיהומים חריפים בעור [acute bacterial skin and skin structure infections (ABSSSI), כולל זיהומים הנגרמים על ידי methicillin-resistant Staphylococcus aureus (MRSA).
Teva צופה גידול משמעותי במכירת תרופות לטיפול בבעיות נשימה חמורות
חברת Teva חשפה תוכניות להרחבת מעורבותה וזיכיונותיה בתחום בעיות הנשימה.
ה- FDA מאשר את התרופה Latuda, לטיפול בסכיזופרניה במבוגרים
ה- FDA הודיעה כי הוא מאשר את התרופה Latuda ,lurasidone HCl בטבליות, לטיפול במבוגרים הסובלים מסכיזופרניה.
Dabigatran יעיל כ- Warfarin למניעה שניונית של שבץ
ניתוח של תת קבוצה במחקר RE-LY מצא כי לטיפול ב- dabigatran, יעילות דומה לזו של טיפול ב- warfarin עבור מניעה שניונית של שבץ. המחקר פורסם בכתב העת Lancet Neurology.
סקירה : טיפול תרופתי בדלקת חריפה של קרום הלב
דלקת חריפה של קרום הלב (Acute pericarditis) מביאה לתחלואה משמעותית וזאת בעיקר במקרים של חזרת המחלה (חזרות דווחו עבור כ- 30% מהחולים)
מרכיביו הפעילים של ויטמין Homocysteine -B12 ומחלת האלצהיימר
רמות ה- homocysteine הינן בעלות קורלציה חיובית, ורמות ה – holotranscobalamin הינן בעלות קורלציה שלילית עם הסיכון למחלת האלצהיימר, כך עולה ממחקר קוהורט מבוסס אוכלוסייה שנמשך שבע שנים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007