הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 10.11.10

 

קריאה דחופה להחזרה מרצון של התכשיר אומרי- הפ בי 5% I.V
מנכ"ל חברת אומריקס הוציא את ההודעה הבאה: כאמצעי זהירות, אומריקס פרמצבטיקה מבצעת החזרה מרצון של כל אצוות אומרי הפ- בי 5% I.V. בדיקות המוצר באמצעות שיטות מחקר הצביעו על רמות גבוהות של גורמי קרישה. למרות שלא דווחו תופעות לוואי בשימוש במוצר, אנו סבורים כי זהו אמצעי זהירות נחוץ להבטחת שלומם של החולים.
CDC: ממליץ לבני הנוער בוסטר נגד דלקת קרום המוח, ולמבוגרים בוסטר נגד שעלת
הוועדה המייעצת לחיסון של ה- CDC המליצה כי בני נוער בגיל 16 יקבלו מנת חיסון נוספת נגד דלקת קרום המוח וכי אנשים בגילאים 11-64 יקבלו בוסטר לחיסון נגד שעלת, כך מדווח ה-New York Times.
laninamivir octanoate למול oseltamivir לטיפול בנגיף האינפלואנזה
יעילותו של Laninamivir octanoate, מעכב ארוך טווח ל- neuraminidase הושוותה עם זו של oseltamivir עבור הטיפול באינפלואנזה בקרב מבוגרים במסגרת מחקר שנערך ב- 117 אתרים ביפן, טייוואן, קוריאה והונג-קונג.
Menveo (חיסון נגד מנינגוקוקוס) מציג תוצאות חיוביות במחקר phase III בילודים
מידע העולה ממחקר phase III שהוצג בוועידה השנתית של הארגון למחלות מדבקות באמריקה [the Infectious Disease Society of America (IDSA)] מעיד כי Menveo (Meningococcal [Groups A, C, Y and W-135) Oligosaccharide Diphtheria CRM(197] Conjugate Vaccine) מייצר תגובה חיסונית חיובית בקרב ילודים.
ילדי הפריית מבחנה מציגים התפתחות קוגניטיבית דומה לזו של ילדים אחרים
זוגות השוקלים הפריית מבחנה יכולים להירגע, ילדי הפריית מבחנה מציגים התפתחות קוגניטיבית תקינה.
כימותרפיה משפרת את הפרוגנוזה של סרטן שלפוחית השתן
שילוב של תרופות כימותרפיות ורדיותרפיה עשוי להפחית את שיעור החזרות בקרב החולים בסרטן שלפוחית השתן, כך מראה מחקר חדש.
NICE מפרסם את הערכתו הסופית בנוגע לטיפול ב- prucalopride עבור עצירות בנשים
ה- NICE פרסם את הערכתו הסופית בנוגע לטיפול ב- prucalopride עבור עצירות בנשים.
כלכליסט: דו"ח בארה"ב: חשד ליחס מועדף מצד ה-FDA למתחרה של טבע
ועדת הביקורת של הקונגרס מותחת ביקורת חריפה על התנהלות ה-FDA ומאשימה אותו ב"התפשרות על אמינות", על רקע אישור שנתן לחברת מומנטה לגרסה הגנרית של מדלל הדם המוצלח לובנוקס, עליו מנסה טבע לקבל אישור כבר למעלה משנתיים.
תוספי אומגא-3 אינם מאיטים את קצב הדעיכה הקוגניטיבית בקרב חולי אלצהיימר
בניגוד לממצאים שעלו לאחרונה ממחקרים אפידמיולוגיים, והציעו כי מתן של docosahexaenoic acid,DHA עשוי לפחית את הסיכון ללקות במחלת האלצהיימר, מצא מחקר אקראי שפורסם בכתב העת JAMA כי DHA אינה מסוגלת להאיט את קצב הדעיכה הקוגניטיבית בקרב חולי אלצהיימר.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007