הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 20.10.10

 

ה- FDA אישר זריקת בוטוקס לטיפול במיגרנה כרונית
ה- FDA אישר טיפול בזריקות בוטוקס לסובלים ממיגרנה כרונית.
התרופה teriflunomide מפחיתה את שיעור החזרות של הטרשת הנפוצה ב- 31%
Sanofi-Aventis הציגה מידע עדכני בנוגע לתרופה הפומית teriflunomide, המראה כי התרופה מפחיתה ביעילות חזרות וכי היא נסבלת היטב בקרב חולי טרשת נפוצה.
מטופלים רבים הרגישים לצפלוספורינים אינם מציגים רגישות צולבת לפניצילין
מקובל לחשוב כי אנשים הסובלים מתגובת יתר רגישות המתווכת על ידי IgE לפניצילין מצויים בסיכון מוגבר להציג תגובה דומה גם לצפלוספורינים, אף על פי כן, מעט ידוע בנוגע לאנטיביוטיקות אחרות ממשפחת ה- beta-lactam, כגון aztreonam ובנוגע למשפחת ה- monobactams.
ה- FDA: ביספוספונטים עשויים להגביר את הסיכון לשברים בעצם הירך
בניגוד להבטחות כי לא נמצא כל קשר ברור בין טיפול בביספוספונטים ובין שברים א-טיפיים בעצם הירך, ה- FDA מוסר כעת כי ישנו צורך בשינוי עלון המידע המצורף לתרופות.
חולים עם סרטן מתקדם לרוב נבדקים לסוגים נוספים של סרטן, וזאת למרות יעילות מוגבלת
שיעור גבוה של חולים עם סרטן מתקדם, עוברים בדיקות סקר לאיתור סוגים נוספים של סרטן וזאת למרות שתוחלת החיים הצפויה להם הינה נמוכה. כך עולה ממחקר מקרה-ביקורת שפורסם בכתב העת JAMA.
FDA אישר לתכשיר Pradaxa התוויה של מניעת שבץ וקרישי דם בחולי פרפור פרוזדורים
ה- FDA אישר לתכשיר Pradaxa שהוא אנטי קואגולנט, התוויה של מניעת שבץ וקרישי דם בחולי פרפור פרוזדורים.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007