הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 13.10.10

 

משרד הבריאות מודיע על הפסקת שיווק התכשיר "רדוקטיל"
משרד הבריאות בישראל מודיע על הפסקת שיווק הרדוקטיל (Reductil) בישראל, לטיפול בעודף משקל/השמנת יתר.
אנטיגן המצוי בשתן מאפשר לאבחן דלקת ריאות הנרכשת במסגרת הקהילה
בדיקות לאיתורו של אנטיגן פנאומוקוקאלי המצוי בשתן, עשויות לסייע בביצוע אבחנה ובהכוונת הטיפול הניתן עבור דלקת ריאות הנרכשת במסגרת הקהילה. כך מסכם מחקר שפורסם ב- Archives of Internal Medicine.
תוספת של Tiotropium עשויה לסייע למבוגרים חולי אסטמה
מבוגרים עם אסטמה הצריכים יותר מטיפול סטנדרטי של גולוקוקורטיקואידים בשאיפה עשויים להפיק תועלת מתוספת של tiotropium ,Spiriva, תרופה אנטי-כולינרגית הפעילה לפרק זמן ארוך.
הרגולטורים באירופה החלו בסקירת בטיחות של bisphosphonates
בטיחותן של תרופות פופולאריות לטיפול באוסטיאופורוזיס כגון Fosamax של חברת Merck ו- Boniva של חברת Roche נבדקת כעת באירופה, לאחר שהרגולטורים הצביעו על קשר אפשרי בין bisphosphonates ושברי מאמץ בעצם הירך (femur).
האם הירידה בשיעור הטיפול ב-HRT בקנדה עשויה להסביר הירידה בהיארעות סרטן השד?
מחקר שפורסם בצורה מקוונת ב- The Journal of the National Cancer Institute טוען כי הירידה בשיעור הטיפולים ההורמונלים החליפיים [hormone replacement therapy ,HRT] בקרב נשים בגיל הבלות בקנדה, הביאה לירידה דומה בשיעור ההיארעות של סרטן השד.
טיפול אינטנסיבי מוקדם אינו יעיל עבור חולי סוכרת
מחקר שהוצג בועדה שנערכה על ידי האיגוד האירופאי לחקר מחלת הסוכרת טוען כי טיפול אינטנסיבי מוקדם הניתן לאנשים שאובחנו כחולי סוכרת מסוג 2 במסגרת בדיקות סקר הנערכות על ידי רופא המשפחה הינו אפשרי, אך יתכן שאינו מפחית את שיעור הסיבוכים הקרדיווסקולארים.
פרופיל חלבונים עשוי לסייע באבחנה של אנדומטריוזיס
מספר סמנים ביולוגיים עשויים לסייע באבחנה של אנדומטריוזיס (endometriosis), כך מדווחים חוקרים מבלגיה בכתב העת המקוון Fertility and Sterility.
Bayer זוכה באישור ה- FDA לגלולה חדשה למניעת היריון המעלה רמות החומצה הפולית
הרגולטורים בארה"ב העניקו לחברת Bayer HealthCare Pharmaceuticals אישור לשיווקה של Beyaz (drospirenone/ethinyl estradiol/levomefolate calcium tablets), הגלולה הראשונה למניעת היריון לה 4 אינדיקציות טיפול שונות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007